Yerinde Koltuk Yıkama

 

Temizlik denilince akla kişisel temizlik, kıyafet temizliği geliyor fakat günün büyük bir kısmını geçirdiğimiz koltuklarımız aklımıza gelmiyor. Halbuki tüm gün dışarıdan getirdiğimiz üzerimize bulaşak bakterileri koltuklarımıza yoğun bir şekilde bulaştırıyoruz ve temizlenmediği içi bu bakteri ve mikroorganizmalar çoğalarak bizlerin ve bilhassa çocukların sağlığını ciddi olarak tehdit ediyor.

 

Kendi imkanlarınızla yaptığınız koltuk yıkama işlemi ne yazık ki yetersiz olmaktadır ve koltuğun temiz görünse de mikroorganizmaların temizlenmesi için yeterli değildir. Koltukların gerçekten temizlenmesi için güçlü motora sahip profesyonel temizlik makineleri, bitkisel deterjanlar ve alanında uzman kişiler gerekmektedir.

 

Eskişehir Pak Temizlik olarak son model profesyonel makinelerimiz ile sizlerin özellikle çocukların etkilenmeyeceği bitkisel deterjanlar ile yerinde koltuk yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Özellikle koltuk üzerinde kimyasal kalmayacak şekilde durulama işlemine çok dikkat ediyoruz. Evinizde hiçbir eşyayı yerinde oynatmadan işlemimi tamamlıyor ve sizlere keyifle zaman geçireceğiniz tertemiz bir koltuk bırakıyoruz.

 

Eskişehir Pak Temizlik İletişim Bilgileri:

 

Gsm: 0553 500 18 30

 

Adres: İstiklal Mh. Yeşiltepe Sk. No : 31 / B / ESKİŞEHİR

Görseller

1
1
1
1

Etiketler

eskişehir koltuk temizleme
eskişehir koltuk yıkama firmaları
eskişehir koltuk yıkama
eskişehir koltuk yıkama şirketleri
Web Tasarım